TENBAN® ZMIENI ŻYCIE TWOJE ORAZ TWOICH PODOPIECZNYCH.

Pokażemy Tobie, że możesz ćwiczyć w każdym miejscu na świecie poprzez trening on-line nie zamykając się tylko w klubie fitness oraz wyszkolimy najlepsze pokolenie instruktorów treningu grupowego i instruktorów Tenban®.

Centrum biznesowe Tenban® by Fitdance Anna Sabuda to miejsce gdzie nie tylko poznasz tajniki zawodu instruktora treningów grupowych, ale będziesz miał możliwość wziąć udział w szkoleniach i spotkaniach.

Tenban® to marka stworzona przez firmę Fitdance. To najnowszy, opatentowany  trening grupowy na rynku fitness, który łączy w sobie taniec i ćwiczenia wzmacniające.

Dzięki niemu spalisz nawet 800 kcal, będziesz zmotywowany do działania i zyskasz wyrzeźbione ciało .

Specjalnie opracowany program pozwala podczas jednego treningu zarówno spalać zbędną tkankę tłuszczową jak i kształtować mięśnie brzucha ud i pośladków, a wszystko to w rytm porywających, motywujących  polskich przebojów.

Trening Tenban® urozmaici twój warsztat instruktorski i wprowadzi świeżość na treningi, a dla Twoich podopiecznych będzie to świetna zabawa i koniec wykonywania monotonnych ćwiczeń.

Połącz porządny trening ze świetną zabawą!!!

Trening ten odpowiedni jest dla wszystkich osób, zarówno młodszych jak i starszych, kobiet lub mężczyzn, a przede wszystkim jest on bezpieczny dla kręgosłupa.