Witam Cię bardzo, serdecznie na moim blogu Anna Sabuda i na mojej stronie internetowej www.tenban.pl

Zapewne zastanawiasz się , czy warto tutaj zostać, czy warto poświęcić parę minut swojego cennego czasu, aby  obejrzeć, przeczytać,  czy zastanowić się nad tym, co mam Ci do przekazania.

Jestem wieloletnim instruktorem fitness, od 2013 prowadzę fitnessową działalność gospodarczą,  jestem również absolwentką AWF w Krakowie. Spotkałam mnóstwo ludzi, którzy ze mną trenowali, którzy ze mną ćwiczyli. Prowadziłam różnego rodzaju eventy sportowe, eventy fitnessowe, różnego rodzaju party, gdzie pokazywałam się,  gdzie tańczyłam,  gdzie rozmawiałam z ludźmi, gdzie ich trenowałam. I mnóstwo, mnóstwo ludzi- może trochę zabierało moją energię, natomiast oni widzieli, że warto do mnie przychodzić, że  warto ze mną trenować, warto ze mną ćwiczyć, bo nie tylko zdobywali ładną sylwetkę, dobre samopoczucie, ale przede wszystkim zdobywali motywację.
I to jest wspaniałe w treningu fitnessowym, grupowym,  że zdobywamy motywację do codziennego,   naszego, być  może trochę szarego życia. Dlatego ten zawód, dlatego Mentor trenera grupowego, bo uważam, że każdy z Was jest świetną osobą, świetnym trenerem, ale co zrobić, żeby być jeszcze lepszym? Być może skorzystasz z moich rad, być może skorzystasz z mojego doświadczenia, nauczysz się czegoś na moich błędach, ale być może będziesz chciał je popełniać sam, to już będzie Twoja decyzja i Twój wybór, czy będziesz korzystać z tego co będzie u mnie na blogu, czy też nie.

Jak już wspomniałam, od 2013 prowadzę działalność gospodarczą fitnessową, natomiast 10 lat jestem już trenerem, instruktorem fitness, również instruktorem Zumba, ale również  stworzyłam nowy program fitness owy, nowe zajęcia grupowe, które sprawią, że zrewolucjonizuje się rynek polski, zmieni się nasze myślenie na temat grupowych zajęć fitness, poczujecie na tych zajęciach, jaka może być świetna zabawa, możemy się dużo uśmiechać, śpiewać, a dodatkowo zadbać o swoją sylwetkę, zadbać o swoje samopoczucie i trenować tą sylwetkę, aby była coraz lepsza, czyli już nie tylko trening, monotonne ćwiczenia, czy siłownia i powtarzanie:  seria, seria, seria ale również zabawa, śpiew, śmiech i taniec . To wszystko połączone na treningu fitnessowym grupowym i bardzo dobrze wyszkolony instruktor sprawią, że będziesz na topie, twoje treningi nie będą wiały nudą, będziesz wprowadzał coraz to nowsze innowacje do swoich zajęć, a wtedy Twoi ludzie zaczną do Ciebie napływać!

Więc moi Kochani, nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na kolejny film, na kolejne informacje z mojej strony:

– abyś stał się jeszcze  lepszym instruktorem,
– aby to właśnie do Ciebie wbijały tłumy ludzi na zajęcia,
– aby to właśnie u Ciebie były listy rezerwowe na te zajęcia,
-abyś nigdy nie miał pustych godzin,
-aby Twój dzień był tak zaplanowany, by praca dawała Ci tyle radości, żebyś w życiu nie chciał robić niczego innego.

Pamiętaj, że jeżeli robisz coś z pasją, jeżeli to jest dla Ciebie coś niesamowitego, to wtedy ludzie będą też tak to odbierać i będą się cieszyć z tego, że mogą do Ciebie przyjść, będą za Tobą tęsknić , będą czekać już na Twoje zajęcia i będą się zapisywać do Ciebie z wyprzedzeniem.

Więc jeżeli chcesz takiej sytuacji, jeżeli w tym momencie jest dla Ciebie coś ciężko, coś niejasnego, to zapraszam Cię na mojego bloga.

Tutaj dowiesz się wszystkiego:

-dowiesz się jak ja zaczynałam,
– jak ja się reklamowałam,
– jak ja zapraszałam swoich pierwszych uczestników na zajęcia,
– jak prowadziłam te zajęcia, jak udawało mi się sprawiać, że przez tyle lat cały czas na te zajęcia przychodzi do mnie mnóstwo osób
– Jak to zrobić, żeby te zajęcia były ciekawe, żeby one były motywujące dla naszych klientów.

Zapraszam Cię bardzo, bardzo serdecznie.

Anna Sabuda